Луцьк: ТВК завершила прийом документів «з одним але»

Представники ДВК дільниці № 071025, яка була останньою, хто уточнював протокол, привезла документ до ТВК. Проте у протоколах по голосуванні за депутатів облради знову знайшли помилку.

Це відбулося близько 20:10 27 жовтня.

Члени ДВК пові, що члени ДВК при першому заповненні протоколи здійснили помилки, тож їх протокол пвернули на уточнення. Тож представники ДВК привезли до Луцької міської виборчої комісії вже уточнені протоколи.

Члени ТВК прийняли примірники протоколів та перевірили їх. Проте під час перевірки виявилося, що в одному з двох примірників уточнених протоколів про вибори до облради знову вказана неправильна цифра. Помилку визнали механічною, тож другий примірник, який був заповнений неправильно, знову відправили на уточнення ДВК.

Оскільки помилка була лише в протоколах до облради,  його повернули на уточнення, а протоколи по голосуванню до міської ради та за міського голову в ТВК вже є всі уточнені. А примірник протоколу по голосуванні до облради члени ДВК довезуть.

Станом на 20:33 комісія прийняла усі документи по голосуванні за депутатів міської ради та мера. Тож тепер члени комісії займуться підрахунком остаточних результатів голосування та вирахують кінцеве відсоткове співвідношення за результатами волевиявленння по міській раді та претендетів на крісло мера