Голоси дільниці з округу Романюка таки перерахують

Керівник Волинського обласного осередку політичної партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» та кандидат у депутати Луцької міської по 38-му окрузі Роман Романюк подав до ТВК повторно заяву про перерахунок голосів на окрузі № 071090. Заяву відхилили, проте голоси перерахують через виявлені факти незбігу даних у протоколах.

Заяву Романюк подав до ТВК о 20:40  27 жовтня.

У повторній заяві вказано, що територіальному окрузі зафіксовані численні порушення.  Кількість виборців 1195, загальна кількість голосів – 1164, кількість недійсних бюлетенів 32, не враховують 0. Проте у сумі виходить, що проголосували 1196 виборців, тобто на один більше від фактичної кількості.  Тож подальші підрахунки були не правильні.

До того ж, під час підрахунку голосів був виявлений бюлетень з невідкріпленим талоном, а при перерахунку талонів їх кількість з кількістю бюлетенів. Тож Романюк  ставив під сумнів результати підрахунку і просив провести перерахунок голосів на цій дільниці.

До заяви Романюк додав акт про зафіксовані порушення. Проте акт підписаний лише одним виборцем,  а не двома, як вимагає законодавство. Тож заяву відхилили, проте рішення про перерахунок таки прийняли через виявлені у ході обговорення факти незбігання кількості бюлетенів.

Обговорення ситуації у ТВК тривало годину. Виявили неточність у протоколі даної дільниці.

Тож голова ТВК запропонував для правильності підрахунків провести перерахунок голосів. Члени комісії підтримали таку пропозицію, тож вже 28 жовтня голоси перерахують.

Нагадаємо, першу заяву Романюка відхилили, а завтра перерахують голоси ще й дільниці №72.