Бійців запрошують відпочити у санаторіях

Учасників АТО запрошують відпочити у санаторіях Одещини, Дніпропетровської, Черкаської, Кіровоградської, Львівської області та Києва.

Про це йдеться у спільноті «Українська асоціація інвалідів АТО» у Facebook.

Ветерани АТО можуть отримати санаторно-курортну путівку.

Військових запрошують оздоровитися у санаторії «Лермонтовський» в Одесі, «Золота нива» та «Орізонт» у Білгород-Дністровському Одеської області, «Сонячний» у селі Вербки Дніпропетровської області, «Дніпровський» у Дніпродзержинську Дніпропетровської області,  «Мошногір’я» у селі Будище Черкаської області, «Гусарське урочище» у селі Піддубне Кіровоградської області, «Конча-Заспа» та «Феофанія» у Києві та у санаторії «Карпатські зорі» у селі Модричі Львівської області.

Щоб отримати путівку в санаторій необхідно стати на облік до управління праці та соціального захисту населення та подати документи:

  • заяву;
  • медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о;
  • копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
  • документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

За словами активістів, якщо закуплені путівки не використають у цьому році, то на наступний рік їх закуплять у значно меншій кількості. Мовляв, якщо хтось захоче поїхати, то вже не буде можливості.

«Якщо у департаменті соціального захисту населення вам говорять, що путівок нема, то це не правда. У такому випадку звертайтесь до нас або до Державної служби у справах ветеранів АТО», – запевняють волонтери.

Звертатися слід за телефонами: +38 097 222 05 41, +38 073 406 22 61 – Інеса або писати на електронну пошту: ua.i.ato@ukr.net.