Лідери виборів у Луцьку станом на 8:30

У Луцьку оприлюднили попередні дані виборів.

Про це інформує Громадське. Волинь.

Луцька міська виборча комісія продовжує приймати бюлетені та протоколи голосування із дільничних виборчих комісій. Голова комісії Леонід Будцев назвав попередні дані згідно опрацьованих протоколів: лідирує партія «УКРОП» та Микола Романюк.

Ранок у Луцькій міській виборчій комісії традиційно позначається знервованими членами ДВК, які сплять на бюлетенях, у коридорах та чекають своєї черги на прийняття протоколів Луцькою міською виборчою комісією.

Журналіст «Громадського.Волинь» запитує у одного члена ДВК, з котрої години стоїть у черзі, той відповідає, що з 4-ї ранку, станом на 7 ранку.

Не швидко, але й не повільно виборча комісія приймає бюлетені. Проте, у черзі час від часу не витримують члени ДВК й конфліктують, бо не можуть до кінця визначитися із почерговістю, адже кожен бажає відбути здачу протоколів якомога швидше й піти відпочивати.

Станом на 8:30 у Луцькій МВК дають такі дані: лідирують дві партії «УКРОП» – 31 % і Блок Петра Порошенка «Солідарність» – 17,6 %. Серед кандидатів у мери Луцька боротьба триває між Миколою Романюком (висунений БПП «Солідарність»), який лідирує зі 40%, та Олександром Товстенюком із 33% (висунений партією «УКРОП»).