Кварцяного звинуватили в погрозах

Головний тренер луцької “Волині” Віталій Кварцяний після матчу Волинь U-19 – Олімпік U-19 опинився в епіцентрі неприємної історії.

Як стверджує Sport Arena, Віталій Кварцяний погрожував арбітру. У минулу суботу на стадіоні “Підшипник” в Луцьку зустрічалися команди U-19 Волині та Олімпіка. За рахунку 2: 1 на користь гостей м’яч потрапив у руку гравцеві донецької команди, який знаходився в своїй штрафній площі, але арбітр поєдинку Олександр Шандор не призначив пенальті.

Крім обурення футболістів і тренерського штабу Волині U-19, не витримали нерви і у Кварцяного, який з технічної зони накричав на арбітра. Крім того, тренер лучан пред’явив претензії делегату і інспектору матчу.

Вже після матчу Кварцяний відправився в суддівську кімнату для особистої розмови з Шандором. Результатом цього став запис, який арбітр залишив у суддівському протоколі матчу: “У суддівську кімнату зайшов Кварцяний і погрожував мені фізичною розправою”.

Нагадаємо, що нещодавно трапився епізод за участі Кварцяного, коли досвідчений наставник вдарив бутсою і облив водою гравця молодіжки лучан Романа Горобця в матчі 5-го туру чемпіонату U-21, але не був покараний за цей вчинок, оскільки сам постраждалий заявив, що “претензій до тренера не має, і взагалі – сталося непорозуміння”.

Крім того, до Віталія Кварцяного є регламентні претензії, бо він не з’явився на післяматчеві прес-конференціяї після зустрічей з “Зорею” і “Олександрією”.