Кошарук визнав поразку на виборах мера Ковеля

Кандидат на посаду Ковельського міського голови Олег Кошарук визнав можливість своєї поразки та подякував виборцям за підтримку.

Про це він написав у соціальній мережі Facebook.

«Минула доба після закриття дільниць і ми вже можемо говорити про попередні підсумки виборів. Так, у Ковелі міським головою вдруге може стати Олег Кіндер з перевагою у 147 голосів», – зазначив Кошарук.

Він додав: «Люди на вулицях перепиняють і питають мене: «Як так могло статися, що ми, наші сусіди, родичі, знайомі голосували за вас, але знову перемагає Кіндер?». Усі запитують, що ми будемо робити, адже махінації з бюлетенями і підкуп виборців таки мали місце. На жаль, у нашій країні вплив цих факторів на результати виборів поки що важко довести. Та ситуація у міській раді однозначно зміниться, оскільки буде надійний кістяк нашого представництва і це суттєвий аргумент для міського голови, щоб приймати рішення в інтересах громади».

«Майже 20% ковельчан підтримало команду БПП-Солідарність і ми дякуємо за кожному за підтримку. Ми пропонуємо новообраному міському голові, яке б прізвище у нього не було, долучитися до реалізації так потрібних ковельчанам проектів і програм, які ми запропонували у передвиборчій програмі», – йдеться в дописі Кошарука.