Facebook про лідерство «Укропу» в Луцьку: Палицьк, Гречкодар і вітання

У Facebook багато обговорюють попередні результати місцевих виборів у Луцьку. Чимало користувачів соцмереж здивовані високим результатом партії “Укроп”.

Вони припускають, що такого результату вдалося досягнути шляхом підкупу виборів, а активіст Сергій Рижков навіть влаштував своєрідний флешмоб, пишучи під постами щодо результатів виборів цифру “400”. Мовляв, саме за таку ціну продавали свої голоси лучани.

Дехто ж, приміром, лучанин Роман Кудрик жартує:”Подейкують, що першим рішенням, яке буде голосувати нова міськрада Луцька, буде про перейменування міста на Палицьк”.

Також лучани діляться такими думками:

Павло Березюк

“совість не продається” це не про Луцьк, тепер ідіть і живіть на майданчиках. І взагалі, пора перейменувати Луцьк на Гречкодар.

Павло Цапюк

Нова міськрада, перше питання на порядок денний: перейменнування Луцька на “Гречкоград”.  Громадське обговорення проводити сенсу нема.

Любава Дроган

Неначе люди подуріли – німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть…

Олена Кравчук

Все ясно, як Божий день, зубожілі бабусі та дідусі продалися і чемно прийшли на дільниці, молоді люди до 35 років просто проігнорувала вибори зі словами “нема за кого,а що це змінить, я аполітичний, мене втомили постійні вибори і бла-бла-бла”, в результаті – маємо те, що маємо…

Богдан Климчук

У Луцьку перемогла гречка.

Сергій Рижков

Одно радує…тепер у всіх партій у Луцьку ,один ворог..

Є й люди, які радіють хорошому результату “Укропу”. Приміром кандидат в депутати від цієї політсили Максим Воскресенський пише:

Ну що є результати по Луцьку і області=) УКРОП потрапив у ради кожного куточка нашої області! Вітаю нашу команду з перемогою=)
Дехто зранку прокинеться вже депутатом!=)