Бурштин на Волині охороняє близько тисячі правоохоронців

За погодженням із Міністерством внутрішніх справ України, на місці незаконного видобутку бурштину в Маневицькому районі перебуває близько однієї тисячі бійців спецпідрозділів та Національної гвардії України.

Про це повідомляють у СЗГ УМВС Волині.

Нагадаємо, що у суботу, 24 жовтня близько п’яти тисяч чоловік знову розпочали незаконний видобуток бурштину у Маневицькому районі. Аби припинити незаконні дії правоохоронці провели спецоперацію, внаслідок якої ситуацію вдалося стабілізувати.

«Завдяки злагодженим діям працівників міліції, служби безпеки України, прокуратури, бійців Національної гвардії ситуацію, добровольчих батальйонів та місцевого населення ситуацію у районі вдалося стабілізувати», – розповідає начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига.

Сьогодні, за погодженням із Міністерством внутрішніх справ України, на місці перебуває близько однієї тисячі бійців спецпідрозділів та Національної гвардії України. Також допомогу правоохоронцям надають добровольчі батальйони, лісова охорона, екологи тощо. Крім цього, задіяно 40 одиниць техніки.

«Нами задіяно достатньо сил та засобів, аби не допустити незаконного видобутку бурштину», – наголосив начальник волинської міліції.