Як голосували лідери партії Порошенка на Волині

25 жовтня лідери партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» на Волині разом з мільйоннами українців прийшли на дільниці, аби взяти участь в місцевих виборах.

Першим голосував керівник луцької «Солідарності» та кандидат ну депутати Луцької міської ради від округу №3  Євгеній Ткачук. Він прийшов голосувати разом з дружиною та сином ще о 9:00.

«Кожен українець має сьогодні зробити свій вибір, за своє майбутнє, щоб наша держава була найкращою, процвітала. У нас дуже працелюбний народ, тому ми маємо жити найкраще», – вважає Ткачук. Головне, за його словами, щоб люди не продавали свої голоси, а голосували за покликом серця.

Свій голос він віддав «за порядних і чесних людей» і очікує тільки перемоги.

Голова Волинської обласної держадміністрації та перший номер у списку політичної партії БПП «Солідарність» приїхав віддати свій голос разом з дружиною. Проте голосував лише Володимир Гунчик, оскільки дружина зареєстрована на іншій дільниці. Губернатор поділився своїми враженнями від голосування.

«Хочу вам доповісти, що всі виборчі дільниці відкрилися, скрізь іде нормальна робота. Я думаю, що вибори пройдуть організовано, а всі спроби недобрих людей зірвати вибори успіху не мають, у тому числі ті події, які відбулися вчора в Маневичах», – зазначив губернатор. Сьогодні він віддав свій голос за реформи і зміни, які так необхідні за місцях. Губернатор сподівається, що до влади прийдуть відповідальні та порядні люди які розуміють завдання, які стоять перед громадою.

«Дуже розраховую, що наші мешканці прийдуть на вибори і віддадуть свій голос по совісті», – підсумував губернатор. Тож він голосував за своїх друзів та перемогу і висловив сподівання , що вибори стануть ще одним доказом незворотністю курсу на реформи та перемогу.

Керівник Волинського обласного осередку Блоку Петра Порошенка «Солідарність» та кандидат у депутати Луцької міської та Волинської обласної рад  Роман Романюк зазначив, що хвилюється через відповідальність моменту та сподівається, що лучани і волиняни зроблять правильний вибір.

«Голосував за європейське місто, розвиток області та загалом за збереження держави», – розповів Романюк. Очільник обласного осередку «Солідарності» планує сьогодні спостерігати за виборчим процесом на дільницях.

«Вже сьогодні з самого ранку є багато різної інформації, що конкуренти використовують різні елементи підробних технологій», – додав Романюк. Тож ці «моменти» треба попереджувати, щоб забезпечити чесність та демократичність виборів.

Оскільки вибори вперше відбуваються згідно із новим Законом, Романюку важко спрогнозувати результат.

«Всі, як і ми сподіваються на перемогу, якої бажаю усім представникам нашої політичної сили», – підсумував головний «порошенківець» області.