У «Солідарності» Волині заявили про наклеп

Одна з політичних сил розповсюдила інформацію про те, що в одному з округів біля дільниць перебувають автомобілі з людьми від Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Політики висувають теорію, що таким чином готуються «каруселі», – повідомили у прес-службі обласного осередку партії президента.

Про авто раніше заявили у виданні «Вголос», яке контролює ВО “Свобода”. У виданні написали: «Автомобілі з працівниками ТзОВ «П’ятидні», яким керує кандидат в депутати до Волинської обласної ради від БПП Валерій Діброва, перебувають майже біля кожної дільниці виборчого округу №1».

Доводимо до відома громадськості, що насправді групи швидкого реагування чергують у різних частинах області, аби слідкувати за ходом виборів та не допустити порушень. Блоку Петра Порошенка «Солідарність» стало відомо про те, що під час виборів провокатори можуть виносити бюлетені, адже цей факт вже перевіряли правоохоронці у Луцьку на дільниці в окрузі №1076. Близько 10:00 інформація про порушення надійшла на пульт оперативного чергового міліції міста.

Саме тому партійці, поряд з правоохоронцями вирішили організувати чергування поблизу дільниць. Звинувачення певної політсили, щодо підготовки «каруселей» просимо вважати безпідставними.