На Волині у день виборів – 30 звернень до міліції через порушення

Лише протягом 25 жовтня до волинських міліціонерів надійшло 30 повідомлень про порушення виборчого законодавства. Загалом же від початку виборчого процесу волинські правоохоронці зафіксували 107 повідомлень.

Про це повідомили на сторінці міліції Волині у мережі Facebook.
Зокрема, найчастіші порушення виборчого законодавства – це недотримання вимог щодо строків агітації, поширення друкованих агітаційних матеріалів без вихідних даних, порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів, непрямий підкуп виборців, порушення строків здійснення виборчих процедур виборчими комісіями та порушення вимог щодо оприлюднення рішень, розповсюдження антиагітаційних матеріалів про кандидатів-опонентів, а також організація виборчої «каруселі» й фотофіксація бюлетенів.
“Із 93 повідомлень, що надійшли до правоохоронних органів Волині, 67 розглянуто згідно із Законом України «Про звернення громадян», а відтак за результатами перевірки списано до справи, 4 повідомлення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Ще 35 повідомлень перебуває на розгляді.
У день виборів на території області порушень громадського порядку не допущено”,- йдеться у повідомленні.
“Відомості про всі події внесені до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень громадян про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. За всіма зверненнями проводиться перевірка”, -повідомляють у дописі.