Ковель: на дільниці повісили агітацію кандидата

Вибори на Волині: станом на 18:00 зафіксовано агітаційні плакати від кандидатів на дільницях.

Про це повідомили в організації «Опора».

16:00. У м. Ковель на Волині кандидат у депутати до Ковельської міської ради від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Галина Коляда прийшла на виборчу дільницю з плакатом, на якому було її зображення та вказано, що вона кандидат. На її прохання цей плакат було розміщено в приміщенні дільниці. Коли спостерігач «Опори» звернув увагу голови комісії, що такі дії можуть розцінюватись як порушення, плакат було знято. Аналогічна ситуація у с. Білин Ковельського району.

Відповідно до ч. 5, Ст. 76 Закону України «Про місцеві вибори» передбачено лише розміщення у приміщенні для голосування плакатів, що роз’яснюють порядок голосування та відповідальність за порушення законодавства про вибори. Крім того, відповідно до ч. 2, Ст. 54 закону передвиборна агітація закінчується о 24-й годині останньої пятниці перед днем голосування.

16:40. У м. Ковель правоохоронні органи уже допитали свідків та членів комісії щодо «зникнення» трьох бюлетенів. Бюлетенів не знайшли. У даній справі відкрито кримінальне провадження.