Сім причин не голосувати за Петра Саганюка

Володимир-Волинський 25 жовтня може зробити історичний вибір – завершити епоху правління Петра Саганюка. Звичайно кожен з виборців по своєму оцінить успіхи та поразки чинного міського голови. Мабуть, є й такі володимирчани, яких задовольняє існуючий порядок у місті.

Однак наведемо лише один факт. Факт гарячий, бо виринув лише вчора, 22 жовтня. Йдеться про те, що син володимир-волинського міського голови Руслан Саганюк планує звести багатоповерхівку поблизу історичної памʼятки національного значення. На жаль, група Саганюка відчуває себе і є справжніми володарями у місті. Ми зібрали сім фактів, які мають переконати виборців Володимира не ставити у бюлетені галочку або плюс біля прізвища Саганюка.

 

**********

 

  • З часів СРСР залишив совкові методи управління

 

Ще у часи Радянського союзу Петро Саганюк став головою Володимир-Волинського міськкому комсомолу. З того часу він працював у радянському апараті управління на посаді керівника обкому комсомолу, директора держлісгоспу і голови виконкому міської ради. Ще й досі Саганюк на посаді мера тримає при собі товаришів-комсомольців.

 

  • При владі більше 40 років.

 

Вперше в радянський партійний апарат Саганюк влаштувався ще у 70-х роках. З того часу він підлаштовується під кожну наступну владу, яку обирають українці, аби за будь-яку ціну втримати мерське крісло.

 

  • Балотувався від маріонетки Партії регіонів

 

Міським головою у 2010 році Саганюк став під прапорами партії «Сильна Україна», що згодом приєдналася до Партії регіонів.

 

  • Вірно служив режиму Януковича

 

У часи режиму Януковича Петро Саганюк активно співпрацював із регіоналами Олегом Борбелюком та Сергієм Ковальчуком. Нині саме вони фінансують виборчу агітацію Саганюка.

 

  • Кришує незаконний бізнес свого сина

 

Петро Саганюк використовує свої зв’язки, щоб кришувати бізнес свого сина Руслана, зокрема незаконно збудований в парку ресторан «Слов’янська хата». У ньому, до слова, продають контрабандний алкоголь, яким також «завідує» Руслан Саганюк. Також мер приховує, що його син збирається «вліпити» багатоповерхівку прямо біля земляних валів городища.

 

  • Працює з бандитами

 

Найближчим соратником Петра Саганюка є одіозний депутат міськради Руслан Мороз, який займається кришуванням контрабандних потоків, звинувачується у побитті людей та земельних оборутках.

 

  • Роздає найдорожчі в місті ділянки своїм партнерам

Усім відомо, що вільні ділянки в центрі міста давно «прихватизував» та оформив на підставних осіб син мера Руслан Саганюк. Їх передають лише вигідним для міського голови людям.

 

21

 

Богдан АРКАНЧУК