Не раджу попадатись на очі тим, хто каже, що нічого не зміниться, – майбутній поліцейський

Майбутній поліцейський Луцька розповів про навчання.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Олександр Лісінський пройшов відбір на посаду працівника поліції Луцька. Він – один зі 170-ти майбутніх поліцейських, яких нині навчають у Волинському училищі професійної підготовки працівників міліції у селі Сокиричі Ківерцівського району.

У перший день навчання, 19 жовтня, майбутні поліцейські знайомилися з викладачами, між собою та знайомилися з азами роботи правоохоронців.

«9 годин навчання, в голові просто тонна інформації… Втомлений, голодний… На 6 парі перед очима почали пробігати силуети людей, які казали мені коли я йшов на конкурс: «нічого не зміниться, все буде так як було, ви нічого не зможете… Хочу вас розчарувати – вже змінилось! Бо ми вже вчимось! Ми – це ті хто хоче змінити, ми – це ті хто змінить!» – йдеться у дописі.

У наступні два дні поліцейські вивчали Кодекс України про адміністративні правопорушення, Кримінальний кодекс України, статті, закони, права людини та ефективну комунікацію.

«Якщо так далі піде – голова лопне», – пише хлопець.

Однак, попри великий об’єм інформації, майбутній правоохоронець запевняє, що йому дуже цікаво вчитися.

«Приємні, розумні викладачі але інформації вагон, плюс кожен день тести з попереднього заняття, тобто вчити треба і дома! В 7 ранку вийшов на навчання, в 7 вечора прийшов додому і знову вчити… ( не раджу попадатись на очі людям, які кажуть, що нічого не зміниться. Рятує правда перерва на обід і сам обід – перше, друге і кампот!» – розповідає він.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ПОЛІЦІЮ ЛУЦЬКА

Окрім того, за словами Лісінського, його вразило місце навчання, «Сокиричі знаходяться в лісі, де всі дерева різнокольорові».

Учора, 22 жовтня, у майбутніх поліцейських було заняття зі стресостійкості.

«Тренер: Що на вашу думку в вас викличе стрес при патрулюванні?

Курсант Володя (колишній працівник міліції): Коли на тебе йде 100 футбольних фанатів!

Курсант Віктор ( колишній футбольний фанат): Коли на тебе біжить 100 міліцейських з дубинками!

Вони примирились за для кращого майбутнього своєї країни! Вони колеги, в майбутньому – напарники, вони будуть прикривати один одного! Вони хочуть змін!

Вони – Нова поліція міста Луцька!» – підсумовує Олександр.

Нагадаємо, що поліція у Луцьку запрацює вже з грудня цього року.

Олександр Лісінський

Олександр Лісінський