На Волині заявили, що кандидат від Ляшка купує виборців

Кандидат в депутати Волинської обласної ради, журналістка і громадська діячка Ольга Бузулук заявила про те, що в усі дні передвиборчої агітації до неї надходила інформація про те, що «радикальний» кандидат у 27 окрузі (Любомльський район) масово скуповує голоси виборців, а ті – з радістю їх продають.

Про це вона повідомила у Facebook.

«Сьогодні ж, в останній день агітації, ця інформація знову підтвердилась практично з усіх населених пунктів одночасно. Більше того, люди розповідають, що спочатку ішлось про те, що гроші виборцям віддаватимуть після голосування, напередодні ж лише складали списки «продажних», збирали їх паспортні дані та телефонні номери. Але станом на вчора уже надійшли численні фінансові суми, і людям видають гроші напередодні дня виборів», – повідомила молода жінка у соціальній мережі.

Вона навіть вказала розцінки за голоси за «радикального» кандидата: «ціна голосу – 60-100 гривень (подекуди – обіцяють і всі 200)».

Розповіла Бузулук і про «подарунки« для шкіл: планшети, принтери, м’яч. Мовляв, знає це, бо коли сама приїжджала у ці ж школи, у неї відразу запитували: «А що привезли нам ви? Он В.Б. привіз те-то й те-то…».

Також кандидатка переконує, що про ситуацію із підкупом виборців знають всі – і сільські голови, і міліція.

За словами кандидатки, її «радикальний» опонент не гребує підкуповувати виборців навіть смородиною, бо має цілі плантації цієї ягоди в одному з сіл Любомльщини.

Порахувала Бузулук і витрати свого політичного супротивника: «в окрузі 27 населених пунктів, нехай в кожному з них треба завербувати 50 людей (десь більше, десь менше), кожному дати по 60 гривень. Це вже 81 тисяча гривень. Плюс доплати тим, хто шукає продажних. Плюс інші поточні витрати. Додати вартість смородини, яку роздають безплатно. Виходить більше 100 тисяч гривень.

«Отже, для цього кандидата справді на кону щось важливе, якщо такою великою ціною він хоче потрапити в раду», – резюмує громадська діячка.