Засуджений за вбивство лучанин оскаржує вирок

Засуджений за вбивство до 9,5 року позбавлення волі лучанин Олександр Ярмолюк оскаржив вирок.

Він намагається довести, що не вбивав товариша, а завдав йому тяжкі тілесні ушкодження, які згодом привели до смерті, – пише Під прицілом.

Відповідна апеляційна скарга сьогодні, 22 жовтня, повинна була розглядатися колегією суддів Апеляційного суду Волинської області.

Власне, у квітні цього року в одній з багатоповерхівок зарізали чоловіка. Вбивцею виявився товариш обвинуваченого по чарці та кавалер його колишньої дами серця.

Колегія суддів Луцького міськрайонного суду засудила лучанина до 9,5 років позбавлення волі, проте сам засуджений вирок суду оскаржив, оскільки вважає, що його злочин слід перекваліфікувати на тяжкі тілесні ушкодження.

На початку судового засідання в Апеляційному суді Волинської області стало відомо, що засуджений не має адвоката. Річ у тім, що у його захисника закінчився термін дії контракту, а тому він не може захищати Олександра Ярмолюка в суді.

З цих підстав обвинувачений клопотав про призначення йому іншого державного адвоката. Тож, аби не порушувати право засудженого на захист, колегія суддів задовольнила клопотання засудженого.