Волинь: діти, які загинули в аварії, намагалися врятувати собаку

На Волині нетверезий водій збив двох учнів початкової школи і втік із місця злочину.

Це сталося на тихій сільській вулиці на очах у десятків людей, ‒ повідомляє ТСН.

Другокласники Ілля та Ганнуся по обіді поверталися зі школи. Ішли узбіччям, аж раптом з-за повороту на великій швидкості просто на них вилетіла машина. «А там собачка малий був, вони нахилилися, щоб його подалі забрати, і через те такий великий удар був», ‒ розповіла свідок подій Людмила Савчук.

Серед тих, хто кинувся на допомогу вже нерухомим дітям був і місцевий священик. Згадує, що в людей була паніка – ніхто не знав, що робити. Цю моторошну картину побачили батьки загиблих. Вони поверталися додому з молодшими дітьми, яких щойно забрали з дитсадка. Медики, які приїхали на місце трагедії, уже нічим допомогти дітям не змогли.

«Це були травми голови, травми грудної клітини. Вижити з такими травмами вони не могли», ‒ пояснив заступник головного лікаря Любешівської райлікарні Андрій Гук.

Винуватець аварії спинився лише на мить. Побачив, що накоїв і хутко помчав далі – в бік райцентру. Люди зателефонували до міліції і знайомим. Правоохоронці перекрили дороги і затримали вбивцю. Експертиза засвідчила: у крові водія було майже три проміле алкоголю. Хоча до аварії за ним пияцтва не помічали.

«Хлопчина не пияк, роботяща людина. Що його спонукало таке вчинити? Винен, винен без сумніву»,‒- прокоментував трагедію Зарудчівський сільський голова Анатолій Зімич.

Наразі водія правоохоронці перевезли й утримують в обласному центрі, бо побоюються самосуду. Ілля і Ганнуся були двоюрідними братом і сестрою. Їх одночасно охрестили, разом і провели в останню путь. За тиждень дітям мало би виповнитися 8 років.