Нашій державі необхідні фахівці-технократи, – Сергій Євтушок

У «Батьківщині» кажуть, що існує реальний механізм зниження тарифів та збільшення доходів від землі. Саме над цим найактивніше працюватиме команда «Батьківщини» у наступній каденції.

Про це 21 жовтня у Луцьку повідомив член фракції «Батьківщина» у Верховній Раді України, нардеп Сергій Євтушок.

За його словами, перше, над чим працюватиме команда – зменшення тарифів для населення. НАК «Нафтогаз» він назвав монстром, адже компанія буквально викачує великі суми з бюджету – на зарплату керівникам, а також оренда чартерних літаків, велетенських приміщень тощо. Все це впливає на формування тарифу. Поряд з тим, «Нафтогаз» продає газ майже у сім разів дорожче, ніж купує, та боргує 8 мільярдів гривень видобувним компаніям. Тож «Батьківщина» розробила законопроект про зниження рентної плати за газ з 70 до 16-24%. Таким чином вдасться збільшити видобуток українського газу та здешевити цей енергоносій на національному ринку.

«Паралельно уряд мав би проводити санацію житлового фонду централізовано, не чекаючи створення ОСББ, утеплення. Тоді вдалося б зберегти дорогоцінні калорії тепла», – підсумував Євтушок. Якщо цього не почати робити вже сьогодні, то завтра люди просто не зможуть заплатити за отримані платіжки, адже насправді система субсидій не працює – її отримали лише 30% людей.

«Чи потрібна субсидія в державі, якщо у нас є свій власний газ», – дивується Євтушок.

Наступним питанням, яке відстоюють представники «Батьківщини», є земельні аспекти. Нардеп переконаний, що землю не можна  перетворювати у товар. Як приклад він навів Францію, де 20% земель продали іноземним інвесторам.

«Пропозиція «Батьківщини» – максимально змусити уряд і владу пролонгувати меморандум на 5 років і за цей час необхідно створити земельні кадастри та провести інвентаризацію сільськогосподарських земель», – наголошує нардеп.

Політик зазначив, що бездіяльність чинної влади призводить до інертності людей. Такий уряд має піти, – стверджує він.

«Зараз нашій державі потрібні фахівці, технократи, які зможуть вивести країн зі стану стагнації»,- підкреслює нардеп. Такі фахівці та активісти є у складі «Батьківщини».

«У команді Луцької, Волинської «Батьківщини» є прекрасний ліфт для молоді», – зазначив Євтушок. Команда водночас має і досвідчених фахівців, які готові ділитися досвідом. Він додав, що зараз перед командою стоять складні завдання, але «Батьківщина» готова максимально попрацювати на благо громади.

Керівник Волинського обласного виборчого штабу Роман Карпюк зазначив, що партія широко представила в області кандидатів до рад різних рівнів.

«Наші кандидати – достойні люди, які мають певний досвід в управлінській діяльності», – зазначив Карпюк та додав, що команду представлять фахівці найрізноманітніших галузей. Ці люди можуть дати розвиток українському суспільстві та на прикладі Волині показати приклад усій Україні, як треба відстоювати інтереси громади.

«Наші списки оновлені на 85-90%, дуже багато іде нових облич», – зазначив керівник обласного осередку партії Григорій Пустовіт. Нові люди дивляться на розвиток Волині і Луцька по-новому, тож партія дійсно серйозно підготувалася до виборів.

Частина екс-партійців під виглядом «нових облич» ідуть тепер за списками інших партій. «Майбутнє, яке пропонується, – це старі обличчя «Батьківщини», яким сьогодні не знайшлося місця  у наших списках», – додав Пустовіт. Проте партія вважає великим плюсом дати можливість спробувати свої сили молодим кадрам.

Очільник біло-сердечник наголосив, що кожен голос за партію буде сигналом того, що люди хочуть жити краще, це буде голос за зниження тарифів та проти оподаткування пенсій.