Роман Романюк: «До влади на місцях повинні прийти знавці своєї справи»

Півтора року тому українці вперше в історії обрали Президента в один тур. Вони віддали свій голос за Петра Порошенка, адже повірили йому, й недаремно. Президент отримав Україну з економічною кризою, розкраденою казною, російською армією на Сході та недієздатним парламентом. Завершальним етапом формування сильної владної команди стануть вибори до місцевих рад, які відбудуться 25 жовтня. Люди, які будуть працювати на місцях, відповідатимуть за якісні зміни та належне управління окремими областями, районами та селами. І саме на цьому етапі важливим є розуміння єдності. Адже працювати з однодумцями завжди легше, бо тоді усі будують спільний дім, а не намагаються відтягти цеглинки на свою землю і спробувати звести власну садибу.

«Зараз дуже багато людей пишуть у Фейсбуці або розповідають на вулиці, що «Все погано!». Але чомусь ніхто не готовий взяти на себе відповідальність і щось змінити. Говорити завжди легше, ніж діяти. Ми довгий час пропонували людям об’єднатись, наші двері були відкритими. У партійних списках зараз ви можете побачити й представників УДАРу та «Народного фронту», й волонтерів, й учасників АТО. Всі вони готові працювати на місцях, аби будувати міцну державу», – наголошує голова Волинської обласної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка Роман Романюк.

Чимало політсил зараз розхитують ситуацію в країні, цим самим граючи на стороні Кремля. Ми вже бачили приклад, коли політичне протистояння всередині України призвело до загибелі невинних людей. Події 31 серпня під Верховною Радою мають дати нам серйозний урок.

«Зараз ніхто не стоїть осторонь теми АТО. Нашим хлопцям там потрібен надійний тил. Майже вся наша команда так чи інакше допомагає армії. Для прикладу, на підприємстві Євгена Ткачука відремонтовано понад сто автівок, які поїхали в АТО, та й сам він возив допомогу хлопцям на передову. Володимир Дейна власним коштом та силами виготовляв «буржуйки», аби хлопці не мерзли взимку. Валентин Романюк постійно надає пальне для волонтерів, аби ті мали змогу передавати допомогу. Дмитро Василенко живе волонтерством, і навіть не можна перерахувати усі його добрі справи. Всі ми розуміємо, що наш обов’язок – допомагати тим, хто зараз забезпечує нам мир», –  розповідає Роман Романюк.

Завдяки формуванню армії та міжнародним домовленостям нам вдалося зупинити ворога, адже ні в кого не виникає сумніву, що без чіткої політики армія Путіна вже б стояла під Києвом. Тож Петро Порошенко – перший Президент України, який рішуче заявив про те, що наша держава не будуватиме дружніх стосунків зі Східними сусідами.

«Багато хто звинувачує владу у тому, що народ не став жити краще. Всі чекали економічного дива, яке не відбулося. Але подивимось правді в очі. Зараз гроші потрібно вкладати в армію, адже, якщо ми не збережемо Україну, не виборемо мир, то про яку економіку тоді можна буде говорити?» –  переконаний керівник волинської «Солідарності».

Влада не просто намагається втримати мир, але й проводить реформи, а такого в історії ще не було, щоб під час війни хтось йшов на масштабні зміни.

«На місцях до влади повинні прийти знавці своєї справи, які зможуть забезпечити стабільність та підґрунтя для розвитку України», – переконаний керівник партії.