Яценюк хоче створити посаду міністра у справах АТО

Прем’єр Арсеній Яценюк запропонував створити нову посаду в Кабінеті міністра. Посадовець хоче бачити в уряді міністра у справах учасників АТО.

Про це інформує Українська правда.

«Я як прем’єр маю конституційні повноваження внести у парламент двох міністрів без створення відповідних міністерств. Тобто створення політичних посад», – пояснив Яценюк на засіданні Кабміну сьогодні, 21 жовтня.

Він розповів, що отримав масу звернень щодо реального соцзахисту учасників АТО.

«Тому я звертаюсь до парламенту, до міністра оборони, міністра внутрішніх справ, неурядових організацій з проханням – дайте мені пропозиції щодо призначення міністра у справах учасників АТО», – заявив прем’єр-міністр.

Він пропонує, щоб новий міністр займався питаннями психологічної, медичної та соціальної реабілітації учасників АТО, яких уже зараз є 130 тисяч.

«Це політична посада. Такий міністр отримає повноваження щодо координації діяльності Міноборони, МВС, МОЗу, Мінрегіону та Мінсоцполітики», – розповів Яценюк.

За його словами, він уже наступного пленарного тижня звернеться до парламентської коаліції з проханням подати кандидатури на посаду нового міністра.