У Луцьку покажуть 100 фільмів за 100 хвилин

Щорічний Всеукраїнський фестиваль екстремальнокороткого кіно «100 фільмів за 100 хвилин 2015« вже в четверте відбудеться в Україні.

Про це йдеться в листі, котрий надійшов на редакційну пошту ВАРу.

Прем’єра у Луцьку відбудеться 22 жовтня в кінотеатрі «Адреналін» у інших 20 українських міст. Покази триватимуть з 22 по 28 жовтня в синьому залі кінотеатру о 19.20.

«100 фільмів за 100 хвилин» — це фестиваль однохвилинного кіно. Це повноцінні фільми, які апелюють до глядачів та розповідають абсолютно різнопланові історії, які, здавалось би, неможливо вкласти в одну хвилину, підтверджуючи тим самим вислів «Стислість – сестра таланту!». Ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно лише з одним обмеженням – однохвилинний хронометраж.

Цього року на глядачів чекає цілий ешелон маститих кіномитців, які присвятили себе однохвилинному жанру. Це, наприклад, Дон Херцвальт, живий класик американської анімації, людина, чиє ім’я The New York Times внесла до переліку кращих аніматорів усіх часів, а також численні домінанти на премію «Оскар» серед короткого метру, як от британський аніматор Еіон Даффі, та ще низка постійних резидентів важливих світових кінофорумів. 10% від загальної програми складатимуть твори українських кіномитців. А глядачі традиційно обиратимуть найкращі серед українських та іноземних фільмів.

Детальна програма фестивалю та список міст – за посиланням: http://www.100films.kisff.org

Проект організовано в рамках діяльності Київського міжнародного фестивалю короткомтеражних фільмів!