Прокуратура Волині хоче жорсткішого покарання продавцеві гранат

Чоловікові, який неодноразово продавав боєприпаси, зокрема ручні гранати, Луцький міськрайонний суд призначив покарання – 3 роки позбавлення волі.

Натомість прокуратура Волині оскаржуватиме вирок, оскільки вважає його надто мʼяким, ‒ йдеться в повідомленні прес-служби установи.

Досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік тричі ‒ у березні, квітні та липні цього року ‒ продавав іншому громадянину ручні гранати «Ф-1» із запалами дистанційної дії до них. Усього він продав 10 штук. На продажі останньої його затримали працівники УСБУ Волині.

«Прокуратура ж оскаржуватиме вирок торгівцю боєприпасами у зв’язку з невідповідністю призначеного судом покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого», ‒ повідомляють у прокуратурі.

Довідка

Санкцією ч. 1. ст. 263 Кримінального кодексу України за незаконне носіння, зберігання, придбання, передачу чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.