Камінь-Каширський: зловили копача бурштину

На Волині правоохоронці затримали чергового старателя. Ще трьом копачам бурштину вдалося втекти.

Правоохоронці встановлюють їх особи, – повідомили у волинській міліції.

Копачів бурштину-сирцю дільничні спіймали на «гарячому» в лісовому масиві поблизу села Старі Червища Камінь-Каширського району. За допомогою мотопомпи копачі незаконно вимивали з ґрунту дорогоцінне каміння.

За словами слідчого Камінь-Каширського райвідділку Віктора Ольшевського, побачивши правоохоронців, старателі почали втікати. Міліціонери зуміли затримати одного із чотирьох зловмисників, а відтак встановити його особу. Правопорушником виявився 22-річний житель Камінь-Каширського району. Трьом його напарникам вдалося втекти.

З місця події правоохоронці вилучили мотопомпу, штикову лопату, підсак, три пожежних рукави, акумуляторну батарею та полімерну каністру. Крім того, у старателя правоохоронці вилучили один камінець бурштину-сирцю.

«Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру судових розслідувань за частиною 2 статті 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України.

У рамках кримінального провадження правоохоронці здійснюють комплекс оперативно-розшукових заходів, спрямованих на встановлення всіх осіб, причетних до незаконного видобутку сонячного каміння», – розповів слідчий.