Добродомов у Луцьку: «Ми йдемо з конкретним антикорупційним планом»

Депутати місцевих рад від «Народного контролю» гарантують відкритість та прозорість дій у владі.

Про це 20 жовтня у Луцьку розповів очільник політичної партії  Дмитро Добродомов.

Добродомов зазначив, що його політсила дає можливість балотуватися «адекватним людям» – волонтерам, воїнам АТО, журналістам тощо. Такі люди, впевнений очільник партії, не підведуть та зможуть провадити ефективні реформи.

Він підкреслив, що важливим моментом є те, що партія не лідерського типу, а має горизонтальну структуру. «Ми йдемо з конкретним антикорупційним планом. Нам не потрібні для цього імпотентні ГПУ, ні МВС, ні СБУ. Нам для цього потрібний лише адекватний мер та хороший депутатський конкурс», – підкреслив політик.

За його словами, один з ключових принципів роботи партії – впровадження відкритих конкурсів на посади, дотримання принципів прозорості, можливості впливати на депутатів за час їх роботи, оскільки громада вперше може відкликати депутата.

Необхідно також збільшити прозорість розподілення бюджетних коштів та опублікування проектів рішень як мінімум за два тижні до їх розгляду.

Добродомов наголосив, що до складу команди партії увійшли активні люди, які прагнуть змінювати систему. Він зазначив, що на Волині – одна з найкращих команд. Політик також підкреслив, що жодна з кандидатур не була нав’язана з Києва.

Очільник Волинського осередку «Народного контролю» Павло Данильчук нагадав, що кістяк команди сформувався ще за часів Майдану – до складу увійшли громадські активісти, майданівці, самооборонівці, учасники АТО, волонтери тощо.

Водночас Добрордомов додав, що під бренд партії хотіли «затесатися» «місцеві феодали із групи «Континіум» та інших груп. Проте у партії відкинули таку можливість, адже «Народний контроль»  відстоює принципи деолігархізації та підкреслив, що без подолання корупції  та прозорості проведення конкурсів «багатообіцяючі програми усіх кандидатів» не вдасться виконати і за 20 років.