Розповіли, скільки військових України в полоні Росії

Щонайменше 148 військових України залишаються в полоні росіян та терористів.

Про це заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт, – інформує 5 канал.

“На жаль, ми бачимо факт, який підтверджує те, що вже кілька місяців з боку так званих “ЛНР” та “ДНР” є профанація того, що ми мали зробити, того, що ми обговорювали спільно, в тому числі і в Мінську. Ми бачимо, що ті, хто перебуває в Донецьку та Луганську, не приймають самостійних рішень, і Кремль використовує наших хлопців, які там залишаються, як політичних заручників”, – сказав він.

За його словами, тепер ведуться переговори з польовими командирами щодо звільнення українських військовослужбовців, які перебувають у заручниках бойовиків.

“З різних джерел йде інформація щодо наших хлопців, які залишилися (в заручниках – Ред.), є можливість працювати не тільки із самопроголошеними так званими “республіками” – Донецьком і Луганськом, де до цього часу вони не можуть розібратися між собою – ми виходимо на польових командирів, які в деяких місцях до цього часу утримують наших хлопців і ми з ними безпосередньо ведемо переговори”, – додав Тандіт.

Заступник голови СБУ також зауважив, що на сьогодні, за даними СБУ, в заручниках терористів перебуває 148 українських громадян.

“Є уповноважена Мінські підгрупа, яка в деталях працює над питанням звільнення, щодня вони працюють зі списками. На сьогодні 148 заручників, за нашою інформацію, перебуває не тільки на території Донецької і Луганської областей, а й на території Російської Федерації”, – сказав він.