ООН не може доставити на Донбас гуманітарну допомогу

ООН підготувала 16 тисяч тонн гуманітарної допомоги для мешканців Донбасу, але не може її доставити.

Про це заявив представник ОБСЄ в контактній групі Мартін Сайдік, – повідомляє УНН з посиланнями на РІА “Новости”.

“Підготовлено 16 тисяч тонн вантажів гуманітарної допомоги, або 800 вантажівок, але доставка не може бути здійснена”, – сказав Сайдік.

Він зазначив, що доставка гуманітарної допомоги, яка, зокрема, включає продовольство і будівельні матеріали, не здійснюється в окремі райони Луганської та Донецької областей. Всі вантажі знаходяться на складах.

У зв’язку з цим представник ОБСЄ звернувся із закликом вирішити це питання, щоб “гуманітарна допомога була доставлена вчасно жителям, які її потребують”.

Сайдік підкреслив, що з середини липня більшість міжнародних гуманітарних організацій не мають можливості працювати в Донбасі. Він зазначив, що Міжнародний комітет Червоного Хреста останнім часом є єдиною організацією, яка може працювати в окремих районах Луганської та Донецької областей.

Сайдік також закликав відкрити пункти пропуску через лінію розмежування у Луганській області, щоб забезпечити можливість доставки гуманітарних вантажів. Представник ОБСЄ підкреслив, що питання доставки гуманітарної допомоги також частково пов’язане з розмінуванням на Донбасі.