Любешів: встановили стелу Івану Пасевичу

У с. Залізниця Любешівського району на честь загиблого земляка АТО Івана Пасевича (на фото) та Героїв Небесної сотні відбулося урочисте відкриття меморіальної стели у закладеному «Сквері пам’яті».

Відкрили мітинг в. о. Залізницького сільського голови Любов Михальчук і художній керівник місцевого Будинку культури Андрій Поліщук, ‒ пише Волинська газета.

Вони нагадали, що загиблий Герой-односелець Іван Пасевич був працелюбним, відповідальним, люблячим і вірним сином, братом, чоловіком і татом. Він не вагаючись пішов боронити рідну землі від загарбників і загинув, виконавши свій громадянський та християнський обов’язок.

Хвилиною мовчання вшанували земляка і Небесну сотню.

Після Гімну України священики соборно освятили пам’ятний знак, а  настоятель храму о. Іоанн звернувся до батьків Героя, подякувавши їм за виховання сина і висловивши співчуття їм та всій родині.

Квіти до стели поклали голова Любешівської райдержадміністрації  Олег Кух та молодь села. Ведучі поіменно назвали місцевих учасників бойових дій, які брали участь у проведенні АТО, вручили їм квіти.

Іван Пасевич був нагороджений медаллю «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня (посмертно), є Почесним громадянином району.

Записати