Майбутні поліцейські Луцька розпочали навчання

170 майбутніх луцьких поліцейських почали навчання, яке відбувається на базі школи міліції у селі Сокиричі Ківерцівського району.

Про це інформує Район. Луцьк.

Декілька місяців кандидати у нові поліцейські Луцька брали участь у складних випробовуваннях та тестуваннях, перевірці на фізичну та психологічну витривалість

Коротке шикування, привітання і всі розійшлися по навчальних аудиторіях, де відбулося  знайомство з викладачами та інструктаж щодо перебігу фахової підготовки.

Начальник Волинського училища професійної підготовки працівників міліції Юрій Приймак розповів, що навчання буде дуже насиченим і триватиме з 8:30 до 18:25.

1

Начальник Волинського училища професійної підготовки працівників міліції Юрій Приймак

Керівник школи міліції утримався від оцінки майбутніх поліцейських, мовляв, сьогодні побачив новобранців вперше.

Координатор навчання нової поліції у Луцьку Анна Янюк приїхала на Волинь із Харкова. Вона переконана, що часу на підготовку достатньо, аби отримати необхідні знання, адже серед кандидатів більшість має вищу освіту. Головний акцент робитимуть на здобутті практичних навичок.

Координатор навчання Анна Янюк

Координатор навчання Анна Янюк

На разі відібраним кандидатам у поліцейські забезпечили можливість проживати та харчуватися на території училища. Згодом планують закупити форму для тренувань, також курсанти отримали спеціальну навчальну літературу.

За словами новобранця Павла Новосада, він пішов у поліцію, щоб долучитися до змін у державі.

«Подав анкету в один з перших днів і ще жодного разу у мене не виникло думки це все покинути. Наразі жодних розчарувань, іду з надією щось міняти. Я бачу, що у всіх тут присутніх є це бажання, головне, щоб його не вкоротили в процесі. До цього не мав жодного стосунку до правоохоронної системи. Минулого року був мобілізований, служив декілька місяців на сході», – розповів чоловік.

Майбутній поліцейський Луцька Павло Новосад

Майбутній поліцейський Луцька Павло Новосад

Як розповів його колега Олександр Бардась, чоловік вже служив у міліції, тож вирішив продовжити службу.

«Найскладнішим для мене виявився перший етап – тестування. Я переконаний, що створення поліції – це позитивний крок у реформуванні правоохоронної системи. Далі все залежить від нас, від того, як ми будемо працювати», – впевнений Бардась

Олександр Бардась

Олександр Бардась

Майбутня працівниця поліції Олена Білик переконана, що нинішній стан справ у міліції потрібно змінювати.

«До цього працювала приватним підприємцем. Я хотіла йти до львівської поліції, однак тоді була ще вагітна. Зараз моїй малечі 5 місяців, за нею доглядає тато, поки мама навчається. На даний момент мені все цікаво, переповнюють лише позитивні емоції», – розповіла жінка.

Олена Білик

Олена Білик

Навчання поліцейських Луцька має завершитися у грудні – 21 числа нова поліція складатиме присягу на вірність на Замковій площі.