Волинському військовому за вбивство дали 9 років тюрми

У Володимирі-Волинському сварка двох військовослужбовців закінчилася фатально — просто на території танкового батальйону солдат зарізав свого бойового товариша.

Про це пише Під прицілом.

Трагедія трапилася в листопаді минулого року. Тоді один з військовослужбовців повинен був їхати додому, оскільки його перевели на інше місце служби. Коли військовий збирався покинути територію батальйону, між ним і його товаришем по зброї зав’язалася суперечка, яка переросла в шарпанину.

Свідком цього став днювальний, який і розняв хуліганів. Після цього днювальний відійшов у туалет, звідки також почув гамір та шурхотіння. Коли солдат вийшов з вбиральні, то побачив, лише одного військовослужбовця, який стояв зігнутий біля стіни. Днювальний запропонував солдату пройти до казарми, на що той відповів “Зараз”. Однак за кілька хвилин хлопець так і не прийшов в розташування.

Тоді чоловік попросив двох товаришів допомогти привести солдата до казарми. Проте коли військові вийшли в коридор, то побачили, що хлопець вже лежить на підлозі з пораненням в районі грудей.

Військовослужбовці негайно віднесли пораненого до медсанчастини та доповіли про нещасний випадок керівництву. Командир батальйону одразу ж зателефонував до солдата, який, вочевидь, і поранив військового та попросив повернутися.

Попри усе, від отриманого поранення чоловік помер. Проти військовослужбовця-нападника відкрили кримінальне провадження за статтею умисне вбивство, яке невдовзі розглядав Володимир-Волинський міський суд.

В суді обвинувачений заперечував свою вину та намагався переконати суд, що після бійки з побратимом він одразу ж покинув казарму. А про поранення, мовляв, дізнався лише від командира батальйону. Однак усі свідки та докази в справі свідчили про те, що саме обвинувачений зарізав військовослужбовця.

Зрештою Володимир-Волинський міський суд засудив чоловіка до 9 років позбавлення волі та зобов’язав сплатити батькам потерпілого по 150 тисяч гривень морального відшкодування.Однак сторони по справі ще мають можливість оскаржити вирок в апеляційному порядку.