Володимир: кіборги отримали нагороди з рук легендарного комбата

Урочисте нагородження кіборгів та волонтерів відбулося у Володимирі-Волинському за участі легендарного комбата Олега Кузьміних, який майже рік пробув у полоні.

Захід відбувся 18 жовтня, ‒ пише Буг.

Дійство почали з виконання гімну України гарнізонним військовим оркестром 14 ОМБР та вшанування пам’яті Героїв, які не повернулись, хвилиною мовчання.

До слова запросили Юрія Степанюка, голову громадської організації учасників, ветеранів та інвалідів АТО.

«Хочеться згадати Ігоря Зінича, який врятував 130 життів в червоній зоні, де практично неможливо було зробити такі складні операції, сам був поранений та загинув під завалами нового терміналу Донецького аеропорту. Указом Президента України присвоєно звання «Герой України» (посмертно)», – сказав Юрій Степанюк.

За проявлену особисту мужність, стійкість та рішучість, виявлені при виконанні військового обов’язку, в умовах, пов’язаних з ризиком для життя, під час захисту незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України у ході проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей нагородили нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» бійців 81 ОАМБ.

Медалі вручав Олег Кузьміних, полковник, український військовик Збройних Сил України.

Після завершення урочистостей з привітальними словами виступив Іван Омельчук, голова спілки ветеранів Афганістану. На завершення молодий боєць 5-го батальйону ДУК «Правий сектор» з позивним Апостол прочитав присутнім власний вірш.

Також гарнізонний військовий оркестр 14 ОМБР подарував усім присутнім пісенне привітання.