В Україні злетіли ціни на фрукти і капусту

В Україні розпочався сезон корисних та смачних осінньо-зимових фруктів, але ціни на них значно зросли.

Про це йдеться в сюжеті програми “Сніданок з 1+1”.

На базарах та розкладках вибір цих ласощів сьогодні чималий. От тільки купити ці фрукти може далеко не кожен. Все – через економічну кризу в країні, кажуть продавці. Ціни вони якщо й піднімають, то на мізер, але люди сьогодні все одно економлять.

Груші, виноград, мандарини та апельсини – ось наразі найбільш ходовий товар у продавців фруктів та ягід. Ціни на них сьогодні більш-менш стабільні, а от смачні сезонні новинки, які днями з’явилися на прилавках, а це фейхоа, ківі та гранат, беруть не так охоче, бо ціна для багатьох зависока. Наприклад, інжир коштує 25 грн за штуку, а соковита азербайджанська хурма – 80 грн за кіло.

Продавці фруктів переконують, що такий товар, як, наприклад, хурма, не може коштувати дешевше, бо в Україні вона не вирощується. Все залежить від курсу долара.

Інша причина високої вартості «заморських» інжиру, ківі чи хурми – їхня сезонність.

Насправді ж, дорого коштують не лише імпортні фрукти та ягоди, а й українські соління. Фермери зізнаються, що цьогоріч змушені були підвищити ціни через неврожай. За кілька місяців здорожчають навіть гарбузи – до 30 грн за кілограм.

Здорожчала й свіжа капуста. На базарі сьогодні вона коштує 9 – 10 гривень за кілограм. Натомість ціну на інші овочі для борщового набору, а це буряк, морква та цибуля, продавці обіцяють не підвищувати, бо цьогоріч зібрали гарний врожай.