Луцьк: у дитсадку на лікування військового зібрали 6,6 тисячі

У луцькому дитсадку № 30 для лікування волинянин Віктора Качули, пораненого в АТО, зібрали 6,6 тисячі гривень.

Про це повідомляє Слово Волині.

Житель села Ветли Любешівського району Віктор Качула, який виховує сімох дітей, був поранений 9 вересня. Родина завдяки волонтерам дізналася про долю Віктора лише через тиждень, він перебував у реанімації Харківського шпиталю. За життя Віктора боролись харківські лікарі, було проведено майже десяток операцій. Коли стан Віктора зафіксувався як стабільно важкий, його разом з іншими пораненими бійцями доставили до Київського обласного госпіталю.

Волонтерка Наталія Ариванюк повідомила: «Ось такими вдячними і небайдужими до чужої біди є громадяни нашої держави, які зубами вигризають свою справжню незалежність! А все це оцінюється не гаслами, а поступками!»

За її словами, що керівництво та батьківський комітет луцького дитсадка № 30 зібрали 6,6 тисячі гривень і вирішили її пожертвувати для лікування Віктора Качули.

«Вихованці цього закладу з таким педагогічним колективом і батьками є великими справжніми патріотами і нашим майбутнім! Велика дяка та шана вам! Бог все бачить, нехай кожному воздасться! А нашому герою лікуватися ще понад 6 місяців! Думаю, таке ставлення від людей йому надасть сили духу та впевненості, що все буде добре!» – зазначила Ариванюк.

Допомогти військовому можна, переказавши кошти на картку «Приватбанку» № 4149 4978 2606 8993 (Качула Віктор).