Потерпілі у Затоці розповіли подробиці аварії

Постраждалі пасажири катера «Іволга» у лікарні розповіли журналістам про те, що відбулося на воді.

Про це пише ТСН.ua

«Ми незрозумілими чином перевернулись. Був великий шторм, ми вже поверталися в порт і він просто перевернувся», – розповідає один з потерпілих.

Інший чоловік, якому вдалося врятуватися, розповів, що людей, які намагалися чіпляючись за перевернутий корпус судна, просто змивало хвилями.

«Хвиля збільшилась, боковий удар і вона перевернула все. Пузом до гори виплив. Як могли карпкались нагору, але з корпусу почало змивати, хвилі збільшились і кого куди порозкидувало», – розповідає один з потерпілих.

Нагадаємо, що вдень 17 жовтня прогулянкове судно “Іволга” вийшло з приватної бази для прогулянки в акваторії Чорного моря в районі міста Білгород-Дністровський. За попередніми даними на борту перебувало 36 осіб. Під час повернення на базу приблизно о 16:00 судно перевернулося. Розпочалася рятувальна операція в якій брали участь судна Адміністрації морських портів України, Білгород-Дністровського порту і Держприкордонслужби. В результаті пошукових робіт вдалося врятувати 23 людини, знайдено 14 тіл загиблих.

Додамо, що раніше опублікували список загиблих і постраждалих в аварії катера в Затоці.

Нагадаємо, що Порошенко закликав не допустити нової трагедії в Затоці.