Луцькі ліцеїсти присягнули на вірність Україні. ОНОВЛЕНО

У Луцьку відбулася урочиста посвята в ліцеїсти учнів Луцького навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи–інтернату І-ІІІ ступенів – правознавчого ліцею з посиленою фізичною підготовкою.

Посвята відбулася 17 жовтня на Меморіалі Вічної Слави.

Привітати «новобранців», окрім рідних  і друзів,  завітав начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига, Луцький міський голова Микола Романюк, начальник управління освіти міської ради Олександр Гребенюк та бійці батальйону спеціального призначення «Світязь». На урочистості

«У складний для держави час ви зробили усвідомлений вибір та сьогодні присягаєте бути відданими Україна та її громадянам, здобувати  глибокі знання та навички, з високою відповідальністю ставитися до підготовки в органах внутрішніх справ»,  сказав директор ЛНВК «ЗОШ  – правознавчого ліцею» Анатолій Дудич. Складання присяги – дуже відповідальний момент, яки посилює відповідальність перед державою, батьками та рідними.

Він також додав, що цього року до навчального закладу вступили 89 учнів, багато з яких продовжують родинні династії правоохоронців. З часу створення ліцей випустив понад 700 випускників, частина з яких сьогодні захищають Україну у війні на Сході.

Микола Романюк привітав ліцеїстів із таким важливим кроком у житті  та передав ліцеїстам прапор, який підписали бійці, що перебувають на передовій. Мер привіз прапор із Волновахи.

Петро Шпига привітав новобранців із гордим званням ліцеїсті та пообіцяв підтримку від управління внутрішніх справ. Від управління ліцею подарували  мультимедійний проектор та ноутбук.

Мама одного з ліцеїстів Наталія Філіпчук зазначила, що батьки пишаються своїми дітьми, які обрали для себе  таку дорогу в майбутнє. Вона привітала усіх ліцеїстів та побажала ліцеїстам досягнути вершин у навчанні та втілити якнайбільше можливостей у життя  та з гордістю нести звання  ліцеїста.

Після того, як ліцеїсти урочисто прийняли присягу, їм вручили посвідчення та вітальні листівки Посвідчення ліцеїстам вручали посадовці та бійці батальйону «Світязь». Новоспечені ліцеїсти пройшли по меморіалу маршем. Після закінчення урочистостей ліцеїстів вітали батьки, друзі та рідні.