Ковель: поширювали «чорний піар» проти Кіндера

У Ковелі поширювали газети з елементами «чорного піару» проти кандидатів у депутати до Волиньради від «Батьківщини» та претендента на посаду ковельського мера Олега Кіндера.

Про це повідомили в громадянській мережі «Опора» у Волинській області.

Спостерігач зафіксував біля будинків на вулиці Петра Могили у Ковелі антиагітаційну газету під назвою «Кіндерщина», у якій міститься негативна інформація про кандидатів у депутати до Волинської обласної ради Віру Федосюк і Василя Дудку, кандидата на посаду Ковельського міського голови Олега Кіндера та загалом про команду Ковельської міської організації політичної партії «Батьківщина».

images-Vybory15-Gazeta_z_elementamy_chornogo_piaru_1-500x668images-Vybory15-Gazeta_z_elementamy_chornogo_piaru_2-500x333  images-Vybory15-Gazeta_z_elementamy_chornogo_piaru_3-500x668

Газету з елементами «чорного піару» виконано в тій же самій стилістиці та за тим же самим зразком, що й видана газета Ковельською міською партійною організацією ВО «Батьківщина».

Ці кандидати звернулися із відповідною заявою про порушення виборчого процесу до правоохоронних органів. Наразі триває перевірка можливого факту вчинення кримінального правопорушення.

images-Vybory15-Povidomlennja_na_sajti_MVS-500x280

Довідково:

Відповідно до частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори», забороняється розповсюдження завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію – суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюдження завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями.