Журналісти «Схем» впізнали одного з нападників

Журналісти програми “Схеми” ідентифікували СБУшника, який брав  участь у затриманні знімальної групи, яка робила сюжет про елітні авто співробітників відомства. Ім’я вказаного чоловіка – Іван Порада.

2 жовтня, перед  затриманням журналіст програми “Схеми” Михайло Ткач та оператор Кирило Лазаревич встигли зняти, як Порада на авто Toyota Highlander під’їжджає біля будівлі СБУ, – пише ТСН.

Таке авто не з дешевих – воно коштує від 35 до 40 тисяч доларів. Зареєстрований позашляховик на близьку родичку чоловіка. Порада у коментарі журналістам казав, що не працює в СБУ, однак  через кілька хвилин після того він разом із охороною і людьми у цивільному брав участь у затриманні знімальної групи “Схем” із застосуванням фізичної сили, повідомляє “Радіо Свобода”. При цьому, камери спостережень зняли як Порада знімає камеру із затриманого оператора. Після виходу скандального сюжету про секретний автопарк СБУшників Порада видалив свою сторінку у Facebook.

Сьогодні, 16 жовтня, інший журналіст – Дмитро Гнап – опублікував у Мережі фото авто Поради. Той знову приїхав до СБУ на позашляховику Toyota, хоча щодо нього наразі проводиться службова перевірка.