Волинь: жінка загриміла за ґрати за вбивство чоловіка

Апеляційний суд Волинської області дослухався до аргументів прокурорів і нині жінка-вбивця проведе сім років у тюрмі.

Про це інформує сайт волинської прокуратури.

Апеляційний суд Волинської області задовольнив апеляційну скаргу прокуратури області на вирок Любомльського районного суду від 27 травня 2015 року, яким 46-річну мешканку села Будники Любомльського району було визнано винною у вбивстві з необережності й призначено їй покарання у виді 4 років позбавлення волі зі встановленням 3-річного іспитового терміну.

3 березня цього року під час сварки зі своїм чоловіком жінка завдала йому кількох ударів ножем у живіт. Від отриманих тілесних ушкоджень чоловік за кілька годин помер. Викликати «швидку» потерпілому жінка не захотіла.

Суд першої інстанції, постановляючи обвинуваченій вирок, не врахував висновків експерта, згідно яких жертва не могла кілька разів сама «наштовхнутися» на ніж із такою силою, щоб отримати два проникаючих поранення у живіт.

Апеляційний суд Волинської області дослухався до аргументів прокурорів й, кваліфікувавши дії обвинуваченої як умисне тяжке тілесне ушкодження, яке спричинило смерть потерпілого, призначив їй покарання у виді 7 років позбавлення волі.