Волинь чекає відключення опалення через потепління

Найближчим часом на Волині очікується потепління.

Про це пише «Під прицілом».

Голова Волинської обласної держаної адміністрації Володимир Гунчик підписав розпорядження, яке дає право міським, сільським і селищним головам самостійно регулювати подачу тепла без будь-якого погодження з ВОДА.

Головний адміністратор області розповів, що найближчим часом на Волині очікується потепління. Тож представникам влади сіл, селищ і міст на місцях доведеться самостійно визначати режим роботи котелень і теплопунктів, у відповідності з температурою довколишнього середовища.

«Деякі постачальники тепла будуть старатись максимально використати ресурс для того щоб покращити фінансові питання пов’язані з діяльністю підприємства теплокомуненерго. Це ляже тягарем на споживачів цього тепла, які під час потепління будуть відкривати кватирки і незлим-тихим словом згадувати нас, як завжди» – зауважив Володимир Гунчик.

Аби запобігти нераціональним витратам природнього газу, за постачанням тепла в області буде слідкувати  робоча група антикризового комітету.

«Я звертаюсь до «Волиньгазбуду» і «Волиньгазу». Я розумію що це ваш бізнес, розумію що це бізнес теплокомуненерго. Але разом із тим це не є бізнес наших мешканців і ми з вами не повинні гріти атмосферу і нагрівати мешканців через відповідні цифри, які з’являться в платіжках» – зауважив Володимир Гунчик.