Шпига особисто контролюватиме справу про побиття кандидата

Очільник волинських міліціянтів Петро Шпига взяв на особистий контроль справу про побиття кандидата в депутати.

Про це інформує сайт волинських правоохоронців.

Очільник УМВС України у Волинській області Петро Шпига зустрівся народним депутатом України Олегом Лавриком та представниками волинського осередку однієї з політичних партій, яка представляє інтереси потерпілого.

Активістів насамперед цікавило питання перебігу розслідування кримінального провадження щодо нападу на кандидата в депутати до Волинської обласної ради.

Представники політичної сили звернулися до начальника управління із заявою щодо проведення неупередженого розслідування цього інциденту, встановити причетних осіб та притягнути винних до відповідальності згідно з чинним законодавством. Окрім того, наголосили, що факт побиття кандидата у депутати від політичної сили, яку вони представляють, насамперед пов’язують із виборчою діяльністю потерпілого.

«Органи досудового розслідування кваліфікували подію за ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Міліція активно працює над розслідуванням цієї справи. Правоохоронні органи докладуть усіх зусиль, щоби винні були покарані. Хід розслідування цього кримінального провадження я контролюватиму особисто», – наголосив Петро Шпига.