Луценко в Луцьку говорив про армію, поліцію та бурштин

Блок Петра Порошенка «Солідарність» – це партія, яка готова взяти на себе відповідальність у непрості для країни часи, – заявляє лідер фракції цієї партії у парламенті Юрій Луценко.

Про це він розповів під час зустрічі із лучанами у Палаці культури міста в четвер, 15 жовтня.

«Сьогодні неможливо отримати результат від істерії… Ми – партія, яка готова будувати, партія, яка бере на себе відповідальність», – заявив Луценко. Він закликав лучан не голосувати за тих, «хто розірве країну на удільні князівства».

Луценко наголосив, що сьогодні популісти, радикали та сепаратисти намагаються переконати, що немає жодних змін: «Але це брехня, що нічого не міняється. За 1 рік ми збудували армію. Сьогодні на фронт 360 танків, а було 220, сьогодні 1500 бронетранспортерів, якщо раніше було 960. Так, я не знаю відповіді на запитання, як пенсіонер може прожити на 100 гривень. Я можу тільки вибачатися. Але ми маємо армію одягнену, захищену та нагодовану».

Також він наголосив, що в Україні триває децентралізація, завдяки чому бюджети отримують додаткові кошти. За них у Луцьку за 3-4 роки можна буде вирішити більшість нагальних проблем, – каже нардеп.

Ще один важливий напрямок реформування – нова поліція. Сьогодні набирають лише нових патрульних, натомість ще в серпні уряд мав призначити керівника поліції на всеукраїнському рівні, проте цього не зробив. Тим не менше відбувається оновлення прокуратур на місцях. Потрібно також оновити судову систему і тоді українці отримають потужну та боєздатну правоохоронну систему.

Торкнувся Луценко і важливої для Волині теми – проблеми нелегального видобутку бурштину. Він обіцяє, що впродовж кількох місяців Верховна Рада прийме Закон «Про видобування та реалізацію бурштину», згідно із яким цим опікуватимуться комунальні підприємства, а не злодії. Проте побороти банди, які нелегально копають сонячне каміння мають оновлені правоохоронні органи.