Волонтери в Луцьку зібрали гроші на ліки для армії

Спільними зусиллями волинські волонтери зуміли зібрати 2702 гривні за мінусом витрачних коштів на приготування акції у Луцьку в рамках «Фестивалю національної кухні».

Про це повідомляє Інформаційне агентство Волинські Новини з посиланням на волонтерів Волинського координаційного центру допомоги учасникам АТО.

Нагадаємо, сімейне свято «Фестиваль національної кухні» організувала громадська організація «Volfest» 11 жовтня у Луцьку.

Під час фестивалю волонтери представили національну кухню у вигляді різноманітної домашньої солодкої випічки, яка була зроблена з любов’ю, а також смачним чорним і ароматним імбирний чаєм (останній розходився на «ура!»), – пишуть волонтери.

«Спільними зусиллями вдалося зібрати 2702 гривень за мінусом витрачних коштів на приготування акції. Кошти будуть найближчим часом витрачені на придбання протизасудних медикаментів бійцям АТО, що на даний момент є актуальною потребою. Звіт про витрати також буде виставлено на сторінці центру. Хочемо також подякувати Наталі Гавриловій та її чоловіку Дмитру Гаврилову за допомогу в організації, Ользі Лисобей за допомогу із приготуванням чаю, а також волонтерам з ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці», які не кинули у біді і допомогли», – йдеться у повідомленні Центру.

Банківські реквізити ГО «Волинський координаційний центр допомоги учасникам АТО»: ЄДРПОУ 39859208 Р/р 2600001639175 МФО 325365 ПАТ «КредоБанк».