Україна воює на трьох фронтах, – Луценко у Луцьку

Сьогодні в Україні є 3 фронти – військовий фронт на Сході та антиолігархічний і антикорупційний фронти всередині країни.

Про це розповів голова фракції БПП-«Солідарність» у Верховній Раді Юрій Луценко під час ефіру на волинському телебаченні у четвер, 15 жовтня.

«Україна стикнулася із трьома фронтами: фронт неоголошеної війни на Сході, фронт деолігархізації та фронт боротьби із корупцією… Сьогодні олігархи об’єдналися разом, щоб не допустити процесу деолігархізації, щоб їх руки залишалися у державних кишенях. Сьогодні радикали, популісти та сепаратисти разом намагаються довести, що «все пропало», що «змін немає», – каже Луценко.

Проте він переконаний, що за останній рік все ж вдалося зробити багато. Українці разом зупинили найпотужнішу армію Європи – російську. Також за рік Україна скоротила споживання російського газу на 70% і «зняла політичний зашморг» Росії, – каже Луценко.

Ще одне досягнення – проведення децентралізації, завдяки чому місцеві бюджети збільшилися на 30%. Також вдалося почати реформу правоохоронної системи, хоча вона ще далека до завершення. Луценко визнає, що не все вдалося, проте «неможливо щось зробити лише на галсі та критиці». Натомість Блок Петра Порошенка сьогодні готовий брати на себе відповідальність.

«Я закликаю вас думати, що буде після виборів. Щоб Україна не поділилася на чергові олігархічні утворення. Бо Путін не зможе здолати Україну ззовні, але він може зорганізувати в країні міжусобиці», – відзначив Юрій Луценко.