У міліції побиття кандидата в депутати не повʼязують з політикою

Побиття кандидата в депутати Волинської обласної ради Сергія Вірного правоохоронці не повʼязують із політичною діяльністю.

Така версія жодними фактами та свідченнями очевидців не підтверджена, ‒ йдеться в повідомленні СЗГ УМВС Волині.

Як відомо, подія трапилася 11 жовтня близько 5:00 поблизу нічного клубу: невідома особа спричинила Вірному тілесні ушкодження. Кандидат у депутати написав заяву в міліцію.

«Факт побиття потерпілого правоохоронці належним чином зареєстрували, а відтак органи досудового слідства кваліфікували подію за ч.1. ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, ‒ пишуть правоохоронці. ‒ Згодом представникам засобів масової інформації потерпілий у нічній сутичці заявив, що є кандидатом у депутати до Луцької міської ради, а подію, що трапилася з ним, безпосередньо пов’язує із активною виборчою діяльністю».

Однак, варто зауважити, що в момент звернення до міліції, заявник не вказав, що є кандидатом у депутати, а відтак, на той момент, своє побиття із активною передвиборчою діяльністю він жодним чином не пов’язував.

«В рамках кримінального провадження, правоохоронці встановили всі мотиви й обставини цієї події, опитано свідків та учасників конфлікту. На даний час особа, яка побила заявника, встановлена. Тож версію про політичне підґрунтя цього інциденту наразі правоохоронці повністю виключають, оскільки вона жодними фактами та свідченнями очевидців не підтверджена», – заявив начальник УМВС України у Волинській області генерал-майор міліції Петро Шпига.