Розповіли, коли на 40-му в Луцьку з’явиться опалення

Ремонтні роботи із заміни і ремонту тепломереж на 40-ому кварталі наближаються до завершення. Тож  вже у суботу, 17 жовтня, жителі Завокзального району отримають гарячу воду та теплопостачання.

Про це повідомив головний інженер ДКП «Луцьктепло» Володимир Біньковський 15 жовтня.

«Зараз  відбуваються роботи з ліквідації аварійної ситуації по тепловій мережі, яка забезпечує 40-вий З, Г, Б квартали та весь Завокзальний район гарячим водопостачанням та централізованим опаленням», – розповів Біньковський. Він додав, що «сьогодні-завтра чи принаймні в суботу» вже мають відновити теплопостачання.

«В суботу ми повинні відновити по постійній схемі подачу теплопостачання на Завокзальному районі», – додав Біньковський. За його словами, на балансі «Луцьктепла» 132, кілометри теплових мереж, і з них 80%  потребують постійних ремонтів. Цьогоріч планували капітально відремонтувати 3 кілометри тепломереж, але через недофінансування вдалося відремонтувати лише 600 метрів труб.

Біньковський нагадав, що 20 травня об’єкти «Луцьктепла» перестали надавати послуги з постачання гарячої води, тож у підприємства просто не було коштів привести мережі до ладу. Наприкінці серпня міськрада виділила мільйон гривень, але цих коштів вистачило на ремонт найскладніших ділянок.

Тож зараз на Кравчука планують замінити 57 метрів аварійної труби. Поки що ж частину будинків переключили на котельні на Карбишева та 33-ому кварталі. Проте і досі без тепла і води залишається 26 будинків.

«Там зараз збільшилося навантаження, тому можливо, кінцеві будинки відчувають недостатню якість наших послуг», – зазначив головний інженер.

У зв’язку з форс-мажором відновлюють роботу котельні на Конякіна, 24, тож вода і тепло можливо з’явиться у будинках  вже завтра.