Луцьк: діти війни вимагають безплатний проїзд в маршрутках

У Луцьку організація дітей війни вимагає від міської ради забезпечити безплатний проїзд для дітей війни у маршрутках, який, за їхніми словами, гарантують постанови Кабінету Міністрів від 1993 року №354 «Про безоплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування» та №555 «Про поширення чинності постанови Кабінету міністрів від 17 травня 1993 р.».

Акцію біля міської ради вони влаштували у четвер, 15 жовтня.

У резолюції, яку там прийняли, йдеться, що організація дітей війни Луцька схвалює ідею запровадження адресних пільг для них, однак поки цю ідею не можуть втілити, а натомість їм доводиться платити у маршрутках. До того ж, піднімаючи тему адресних виплат пільговикам, часто намагаються «заговорити тему», – вважають активісти.

Вони наголошують, що перелік пільгових категорій населення, який розміщують в міських маршрутках, вводить людей в оману, бо це лише додатковий перелік пільговиків, перевезення яких гарантує міська рада. Проте він не є вичерпним, – заявляють діти війни.

Тому вони висловлюють недовіру виконавчим органам міської ради, міському голові та його заступнику за невиконання постанов Кабміну, бо на це, мовляв, виділяють кошти. Також під час мітингу пільговики висловили невдоволення діями прокуратури, яка закрила кримінальні провадження щодо незабезпечення дітей війни правом на безоплатний проїзд у маршрутках.