Луцьк: 14-й бригаді передали камуфляжні штани

У Луцькій міськраді вручили представнику 14-ї окремої механізованої бригади Костянтину Байчуку сто камуфляжних штанів для військовослужбовців цієї бригади.

Акція відбулася у співпраці з волонтером Мирославом Ватащуком, – повідомили у Луцькій міськраді.

Нещодавно депутати Луцької міської ради передали розвідникам 14-ї окремої механізованої бригади 10 комплектів тактичної форми. Тоді обранці громади обіцяли найближчим часом зібрати кошти, щоб придбати додатково штани для бійців, які швидко зношуються в польових умовах і слова свого дотримали.

Секретар Луцької міськради Сергій Григоренко зазначив, що депутати міської ради давно допомагають бійцям, що перебувають у зоні АТО. Серед тих, хто отримував допомогу, не тільки бійці 14-ї окремої механізованої бригади, а й Національної гвардії та батальйону «Айдар».

Костянтин Байчук подякував за зопомогу, адже формовий одяг, який вони передали, дуже якісний, виготовлений з міцної тканини, у складі якої 50% бавовни, має хорошу термоізоляцію і майже не зношується.

За словами Мирослава Ватащука, волонтери намагалися купувати якісний одяг і за невисоку ціну. Вартість одних штанів 125 гривень.

Нагадаймо, минулого місяця для бійців 14 ОМБР вже передавали 100 пар камуфляжних штанів.