Луценко пообіцяв волинським шахтарям підтримку «Солідарності»

Фракція «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» у Верховній Раді підтримає виділення із держбюджету на добудову 10-ої шахти.

Про це заявив голова фракції Юрій Луценко під час зустрічі з головою Волинської ОДА Володимиром Гунчиком і міським головою Луцька Миколою Романюком у четвер, 15 жовтня.

Гунчик відзначив, що на 2016 рік в бюджет закладають 360 мільйонів, однак у 2015 році планували виділення 100 мільйонів, але виділили лише 60. Тому він просить Луценка посприяти тому, аби видатки на добудову шахти №10 Нововолинська профінансували у повному обсязі. Це важливий проект, бо він дозволить створити 1500 робочих місць для шахтарів, – каже Гунчик.

Луценко пообіцяв, що фракція партії Порошенка підтримає це принципове для Волині рішення. Також під час зустрічі торкнулися питання раціонального розподілу екологічного податку 5%, адже віні де лише в бюджети тих рад, на яких розміщені екологічно шкідливі об’єкти, однак такі заводи чи інші споруди часто забруднюють територію не тільки в межах однієї ради.

За словами Володимира Гучника, також гостро на Волині постає питання створення загонів територіальної оборони, лісової охорони та інших підрозділів, які охоронятимуть поклади бурштину, рибні багатства, ліси і будуть реагувати на надзвичайні ситуації. При кожному обласному військкоматі вже формують такі загони.