Володимир: студенти вшанували українських військових

У Володимир-Волинському коледжі, на відділенні “Землевпорядкування” відбулась виховна година “Герої серед нас”, яка присвячена до Дня захисника України. Метою її було показати, що наші захисники України живуть серед нас.

Вступним словом привітала усіх студентів та гостей Наталія Матусевич, завідувач відділенням, – пише БУГ.

Микола Фель, завідувач відділенням “Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва” та Ігор Бігун, заступник міського декана, протиірей, завітали до студентів, аби поділитись тим, що бачили і що відчували.

Вони побували у зоні бойових дій, у зоні АТО. Душевні розповіді змушували студентів посміхатись і плакати. Щирість та відвертість двох гостей з війни не залишила байдужим кожного.

Студенти відділеня підготували тематичні вірші та пісні, які лише додавали атмосфери єдності сердець та патріотизму. Підготувались до дійства Світлана Сквіра, Тетяна Сенич, Ірина Пшенко, Анастасія Кабанова.

Наприкінці виховної години усі студенти відділення подякували нашим Героям, за те, що вони воювали там за нас і повернулися живими, та подарували частинку свого тепла у вигляді символічного подарунка з нагоди Дня захисника України.