У Львові відповіли на закиди щодо пам’ятника Кузьмі

Керівник підприємства, яке відливало пам’ятник Кузьмі у Луцьку прокоментував скандальну ситуацію, що склалася навколо роботи.

Про це пише Таблоїд Волині.

Скандал навколо першого в Україні пам’ятника Андрію Кузьменку, що встановили у Луцьку, ніяк не вщухне. Незадоволення висловлюють як пересічні користувачі мережі, так і відомі люди. Бронзову скульптуру Кузьменка за ескізом луцького скульптора Ірини Дацюк відливало львівське підприємство «Пікарт» виготовило.

Директор підприємства-виконавця робіт Андрій Чуба у коментарі «Таблоїду Волині» розповів, що роботу виконували виключно за гіпсовим ескізом скульптора й ніякої самодіяльності працівники собі не дозволяли.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: РЕАКЦІЯ ЛУЧАН НА ПАМ’ЯТНИК КУЗЬМІ: ІВО БОБУЛ, КОПЕРНИК ЧИ КОСТЬ ШИШКО

«Над скульптурою працювало 15 людей підприємства, адже роботу мали виконати у дуже стислі терміни. Мали здати роботу менше ніж за тиждень після отримання замовлення. Наше основне завдання  ‒ максимально точно перевести гіпсовий ескіз у бронзу. Я вважаю, що ми з ним справились», ‒ каже директор приватного підприємства.

За словами Андрія Чуби, за 15 років діяльності фірми йому вперше доводиться спілкуватися з журналістами й надавати якісь  коментарі щодо виконаних робіт. Зазвичай, замовники задоволені роботою майстрів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: «ТРЕБА БУЛО ЩОСЬ ДО ДНЯ МУЗИКИ ПОСТАВИТИ», – АВТОР ПАМ’ЯТНИКА КУЗЬМІ У ЛУЦЬКУ

Директор підприємства розповів, що коли скульптор побачила готовий пам’ятник, жодного незадоволення не висловила, лише запитала, чи подобається йому самому робота.

«Мені прикро, що склалася така ситуація з пам’ятником настільки відомій й усіма любимій людині, проте нашої провини я в цьому не бачу», ‒ каже пан Андрій.

Нагадаємо, що автор монументу Ірина Дацюк стверджувала, що пам’ятник погоджувала з сім’єю співака, а технічні працівники цеху у Львові на свій лад його відкоригували.