У Луцьку закликають не маніпулювати Днем захисника України

Учасники революції гідності та патріоти, які воювали на Сході України, просять політичні партії не використовувати символіку під час проведення заходів, приурочених до Дня захисника України.

З таким проханням вони звернулися під час прес-конференції 13 жовтня.

Боєць 33-тої Волинської сотні та доброволець «Азову» Сергій Мерчук зазначив, що свідомі патріоти завжди святкували саме 14 жовтня як своє свято. Проте цьогоріч до відзначення свята активно долучилися партії, які намагаються навіть у цей день провести заходи з метою агітації.

«Це прикро для нас як для бійців, як для учасників революції гідності», ‒ зазначив Мерчук та додав, що справжні патріоти не спекулюють національними темами та не шукають у них якоїсь вигоди.

Айдарівець Андрій Омельчук додав, що під час зустрічі в АП, яка відбулася у 10 жовтня, представники ветеранського руху протестували проти використання будь-якими політичними силами агітації у цей день.

«Будь-яка агітація у це й період є недоречною», ‒ вважає Омельчук. Він додав, що у Луцьку планують багато заходів, які « організовані і проплачені однією політичною силою», яка володіє значними фінансовими можливостями.

«Якщо вони думають, що цей день можна перетворити на бенефіс їхньої партії, то я вважаю, що це неправильно… Завтра нас усіх має об’єднати гордість за наших захисників, які поклали голову в боротьбі за Україну», ‒ сказав боєць. Тому він закликав політичні партії прийти на вшанування без символіки.

«Покрова для патріотів – свято визволення нашої неньки-України. Не спекулюйте цим. Виходьте на мітинги без партійної символіки», ‒ додав поранений на Майдані Олександр Гуч.

А боєць 35-тої сотні Майдану Олександр Нечипорук попросив лучан «не заходити у золоту клітку, бо доведеться дуже голосно співати». Тож, патріоти закликали представників політичних сил не використовувати символіки з метою агітації під час проведення заходів, приурочених до Дня захисника України.